Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darline

Është emri yt Darline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Drilon, Dorlan, Darlan, Darleno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darlin, Darlene, Darlina, Darleane, Darleen, Darolyn, Darylyn, Darlyn
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4835 Darline's në Facebook. Pozicioni #10488
Kategoritë:
Komente nga DarlinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darline? Voto për emrin tënd