Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Drilon

Është emri yt Drilon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorlan, Darlan, Darleno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darlin, Darlene, Darlina, Darline, Darleane, Darleen, Darolyn, Darylyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Loni, Drin, Drile, Jo
Emrat e vëllezërve:Gentian, Arta, Albion, Dion
Emrat e motrave:Diellza, Rinesa, Denisa, Valbina, Donjeta, Marigona, Dorela, Ambra, Erisa, Margarita, Anita, Djellza, Qendresa, Arta, Diellzë, Manuela
Facebook:

+/- 1800 Drilon's në Facebook. Pozicioni #22204
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga DrilonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Drilon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Drilon? Voto për emrin tënd