Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erisa

Është emri yt Erisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka, Eryca
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Eri, Risa, Jo, Era, Isa, Eris, Erushe, Lisa, Rica, Ris, Er, Zemermira, No, Top Sheqer, E Madhja, Xhorxhi, Shefi, Biffie, Lushe, Llisa Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Eris, Erjon, Kleo, Eros, ❌, Ajan, Edi, Jo, Po, 2 Binjake, Aron, Klajdi, Taulanti, Nuk Kam, Nuk Kom, Erjom, Ernes, Anuar, Elion Anuar, Enea, Albonit, Darios, Aziz, Savio, Ronaldo, Albes, Drilon
Emrat e motrave:❌, Erza, Anisa, Jo, Lorisa, Njomza, Drilona, Ujesa, Olsa, Erisa, Mira, Tiara, Gresa, Ester, Erena, Elsa, Enea, Eralda, Ada, Adushe, Xhyla, Ketrushe, Pitishe, Erda, Marsilda, Pranvera, Po, Klaudia, Ariola, Edvina Më shumë emra
Facebook:

+/- 1485 Erisa's në Facebook. Pozicioni #25634
Kategoritë:Top 100 fa emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore fa emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Erisa


Erisa ( 20 vjeç) 2017-01-05
jo
Erisa ( 16 vjeç) 2017-03-02
jo
Erisa ( 36 vjeç) 2017-04-19
Jo me pelqen
Erisa ( 18 vjeç) 2017-05-03
CILI ESHTE KPT
Erisa ( 10 vjeç) 2017-05-20
Jo
Erisa 2017-12-16
Kuptimi
Erisa 2018-04-06
D.m.th
Erisa ( 16 vjeç) 2018-12-06
Zakonisht ngaterohet shum me emrin elisa
Erisa ( 12 vjeç) 2019-01-05
Amundeni mem tregu cili esht kuptimi i emrit erisa
Erisa ( 26 vjeç) 2019-03-14
jo
Erisa 2019-03-15
Dua tadi qfar do te thot emri erisa
Erisa ( 15 vjeç) 2019-04-07
Kuptimi?o
Erisa ( 15 vjeç) 2019-04-07
Kuptimi?o
Nemide ( 69 vjeç) 2019-04-21
emri ma i bukur n bot
Erisa 2019-06-05
emri me i bukur ne bot
Erisa 2019-06-05
emri me i bukur ne bot
Erisa ( 19 vjeç) 2019-08-19
Me pelqen si emer kur me thone Era
Erisa ( 19 vjeç) 2019-08-19
Me pelqen si emer kur me thone Era
Erisa ( 16 vjeç) 2019-10-06
E lumtur
Erisa ( 16 vjeç) 2019-10-16
Emri im, eshte emri i lules me te bukur ne bot dhe eshte nje emer shum i vecant.
Erisa ( 21 vjeç) 2020-01-02
Asgje

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erisa? Voto për emrin tënd