Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marsilda

Është emri yt Marsilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Markild
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marcellette, Margalit, Marigold, Mirsilda, Marcelt, Margalita, Maria Claudia, Marcela Duda
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armonela, Erisa, Anxhela
Facebook:

+/- 115 Marsilda's në Facebook. Pozicioni #163424
Kategoritë:
Komente nga MarsildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marsilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marsilda? Voto për emrin tënd