Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armonela

Është emri yt Armonela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Armel, Arnel, Arnoul, Arnall, Arnul, Arnol, Arun Lal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armela, Arnela, Armella, Arnola, Arnila, Armelie, Arnelle, Armilla
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Miqsore, I Harmonishem, Modelja, Bukkuroshe, Modele, Princesh
Emrat e vëllezërve:Armando, Mikeljano, Besjan, Ibra, Ardjani, Nuk Kam 2, Nuk Kam
Emrat e motrave:Anisa, Anxhela, Marsilda, Kela, Elda, Nuk Kam
Facebook:

+/- 15 Armonela's në Facebook. Pozicioni #851846
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Armonela


Armonela ( 17 vjeç) 2017-11-18
jo nuk kam asnje koment me pelqen emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armonela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armonela? Voto për emrin tënd