Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armel

Është emri yt Armel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnel, Arnoul, Arnall, Arnul, Arnol, Arun Lal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armela, Arnela, Armella, Arnola, Arnila, Armelie, Arnelle, Armilla
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Ari
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Meral
Facebook:

+/- 2810 Armel's në Facebook. Pozicioni #16012
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ArmelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armel? Voto për emrin tënd