Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meral

Është emri yt Meral? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel, Marlia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Armel, Fekret
Emrat e motrave:Zejnep, Armelind, Fatime, Neal
Facebook:

+/- 3200 Meral's në Facebook. Pozicioni #14452
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Top 100 bulgarian emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Popullore bulgarian emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë - Më e lehtë për të shkruar emrat vajzë
Komente nga Meral


Meral ( 19 vjeç) 2017-10-10
Deshiroj te kem njohuri rreth emrit tim
Meral ( 19 vjeç) 2019-01-04
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meral? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meral? Voto për emrin tënd