Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mirella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mirella.
Është emri yt Mirella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mireille
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel, Marlia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lela, Mira, Rela
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam, Esmirald, Klajdi, Erdonit, Kedi
Emrat e motrave:Adriana, Rudina, Manjolla, Erdonita, Arjana, Nuk Kam
Facebook:

+/- 9770 Mirella's në Facebook. Pozicioni #6037
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore fund emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të shkruar emrat vajzë
Komente nga Mirella


Mirella ( 30 vjeç) 2017-03-01
Mund te ishte edhe me mire
Mirella ( 31 vjeç) 2019-01-04
Emër sh i bukur dhe kuptim plote

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirella? Voto për emrin tënd