Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adriana

Është emri yt Adriana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Adhurim, Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 530 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 369 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 366 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 366 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 512 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 511 vota
Pseudonime:Adri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirella, Valentina, Sotira
Facebook:

+/- 180475 Adriana's në Facebook. Pozicioni #556
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 rumun emrat - Emrat me 7 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga AdrianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adriana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adriana? Voto për emrin tënd