Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adhurim

Është emri yt Adhurim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adrian, Adrin, Adrion, Adron, Adharma, Adriano, Autran, Aidrian
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adrina, Audronė, Adreana, Adriane, Audrina, Adriona, Audrianna, Audriana
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Dhuri, Juri, Xuri
Emrat e vëllezërve:Ardi, Enes, Jonuz, Jo, Erdi
Emrat e motrave:Elisa, Jo, Versana, Valnona, Orkidea
Facebook:

+/- 325 Adhurim's në Facebook. Pozicioni #77424
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Adhurim


Adhurim ( 4 vjeç) 2015-10-06
Dua te a eshte I lejuar me f islame
Adhurim ( 4 vjeç) 2015-10-06
Dua te a eshte I lejuar me f islame
Adhurim ( 15 vjeç) 2019-06-19
kam emer te bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adhurim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adhurim? Voto për emrin tënd