Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnes

Është emri yt Arnes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnis, Ārons, Ariance, Arnaz, Awarnach, Aruns, Armaja, Aharnish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arinés, Arnesa, Aranka, Armes, Arimsa, Arinchaya, Armanys, Airamis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 615 Arnes's në Facebook. Pozicioni #48784
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga Arnes


Arnes ( 0 vjeç) 2020-05-10
Deshiroj te di origjinen dhe kuptin e ketij emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnes? Voto për emrin tënd