Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lum

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lum.
Është emri yt Lum? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Njerëz
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lume
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Lum
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fatjona, Gresa
Facebook:

+/- 1565 Lum's në Facebook. Pozicioni #24621
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga Lum


Lum ( 27 vjeç) 2016-01-11
Me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lum? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lum? Voto për emrin tënd