Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liam

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liam.
Është emri yt Liam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me vullnet aq i fortë si një përkrenare
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilhelm
Djem me tinguj të ngjashëm:Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie, Leone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Jo, Liam, -, Lion, Lian
Emrat e vëllezërve:Leon, Kloan, Dijon, Xhuljano, Mario, Klodi, Loren
Emrat e motrave:Ana, Sosjana, Anxhi, Amelia, Siar, Klea
Facebook:

+/- 173945 Liam's në Facebook. Pozicioni #584
Kategoritë: - emrat Unisex - Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Top 100 arab emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 slloven emrat - Emrat popullore Twente - Top 100 shqiptar emrat
Komente nga Liam


Liam ( 103 vjeç) 2016-03-20
Emer i shkurter me pelqen
Liam ( 103 vjeç) 2016-03-20
Emer i shkurter me pelqen
Liam ( 29 vjeç) 2016-03-29
me interson kuptimi dhe nga e ka periardhjen
Liana 2016-04-20
Domethenia e emrit Liana
Blerond ( 20 vjeç) 2016-05-02
A mund te me ndihmoni.ne gjetjen e domethenjes se ketij emri ju lutem ????
Liam ( 25 vjeç) 2016-06-28
Jo,asnji koment.
Liam ( 5 vjeç) 2016-07-07
dua te di kuptimin e emrit tim
Liam ( 2 vjeç) 2017-01-15
Jo
Liam 2017-01-15
Kuptimin e emrit tim
Liam ( 2 vjeç) 2017-01-15
Jo
Liam ( 1 vjeç) 2018-02-26
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liam? Voto për emrin tënd