Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klodi

Është emri yt Klodi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kledi, Kelt, Klaudio, Klaudi, Kalid, Kjelt, Kjeld, Klotho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaudia, Kleidi, Kalate, Kolette, Kalita, Kolta, Khaleda, Koleta
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Lupo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Liam, Kristina, Daniela
Facebook:

+/- 1125 Klodi's në Facebook. Pozicioni #31402
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga KlodiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klodi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klodi? Voto për emrin tënd