Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kledi

Është emri yt Kledi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelt, Klaudio, Klaudi, Kalid, Klodi, Kjelt, Kjeld, Klotho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaudia, Kleidi, Kalate, Kolette, Kalita, Kolta, Khaleda, Koleta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klea, Enea, Anxhela, Fabiola
Facebook:

+/- 410 Kledi's në Facebook. Pozicioni #65041
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga KlediPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kledi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kledi? Voto për emrin tënd