Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emiliano

Është emri yt Emiliano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emilius
Variante:Емельян
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilian, Emlyn, Emlen, Emilien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emelina, Emiliana, Emelin, Emelyn, Emiline, Emmeline, Emmalyn, Emmaline
Vlerësimi:
4/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klea, Rovena
Facebook:

+/- 7730 Emiliano's në Facebook. Pozicioni #7228
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga EmilianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emiliano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emiliano? Voto për emrin tënd