Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emlyn

Është emri yt Emlyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aemilius
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilian, Emiliano, Emlen, Emilien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emelina, Emiliana, Emelin, Emiline, Emelyn, Emmeline, Emmalyn, Emmaline
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1630 Emlyn's në Facebook. Pozicioni #23940
Kategoritë:
Komente nga EmlynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emlyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emlyn? Voto për emrin tënd