Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emelina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emelina.
Është emri yt Emelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilian, Emiliano, Emlyn, Emlen, Emilien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emiliana, Emelin, Emelyn, Emiline, Emmeline, Emmalyn, Emmaline, Emilienne
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Emelina's në Facebook. Pozicioni #29355
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EmelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emelina? Voto për emrin tënd