Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emmeline

Është emri yt Emmeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilian, Emiliano, Emlyn, Emlen, Emilien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emelina, Emiliana, Emelin, Emelyn, Emiline, Emmalyn, Emmaline, Emilienne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2735 Emmeline's në Facebook. Pozicioni #16317
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga EmmelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emmeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emmeline? Voto për emrin tënd