Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emelin

Është emri yt Emelin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilian, Emiliano, Emlyn, Emlen, Emilien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emelina, Emiliana, Emelyn, Emiline, Emmeline, Emmalyn, Emmaline, Emilienne
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 525 Emelin's në Facebook. Pozicioni #54620
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EmelinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emelin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emelin? Voto për emrin tënd