Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aemilius

Është emri yt Aemilius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aemilianus, Aemilio, Amelio, Amelis, Amelius, Amiel, Amilia, Amilius, Emelius, Emely, Emiel, Emil, Emilda, Emile, Emilian, Emiliana, Emilien, Emilius, Emlen, Emlyn, Immiel, Lie, Melis, Melisa
Djem me tinguj të ngjashëm:Analiz, Aemulus, Amalius, Ahimelech, Amilius, Amelius, Amelis, Ahimeleka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anielka, Annalisa, Annelise, Annalise, Analeigh, Analise, Anneliese, Annalissa
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Aemilius's në Facebook. Pozicioni #310490
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AemiliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aemilius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aemilius? Voto për emrin tënd