Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annalisa

Është emri yt Annalisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Analiz, Aemilius, Aemulus, Amalius, Ahimelech, Amilius, Amelius, Amelis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anielka, Annelise, Annalise, Analeigh, Analise, Anneliese, Annalissa, Anđelka
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11040 Annalisa's në Facebook. Pozicioni #5477
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AnnalisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annalisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annalisa? Voto për emrin tënd