Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anneliese

Është emri yt Anneliese? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Annelies
Djem me tinguj të ngjashëm:Analiz, Aemilius, Aemulus, Amalius, Ahimelech, Amilius, Amelius, Amelis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anielka, Annalisa, Annelise, Annalise, Analeigh, Analise, Annalissa, Analissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5620 Anneliese's në Facebook. Pozicioni #9333
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AnneliesePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anneliese? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anneliese? Voto për emrin tënd