Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anielka

Është emri yt Anielka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Analiz, Aemilius, Aemulus, Amalius, Ahimelech, Amilius, Amelius, Amelis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annalisa, Annelise, Annalise, Analeigh, Analise, Anneliese, Annalissa, Anđelka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 89 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 115 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:Ani
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Rajja, Uarda, Jorida
Facebook:

+/- 510 Anielka's në Facebook. Pozicioni #55837
Kategoritë:Emrat polish - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Anielka


Anielka 2015-10-06
Emer rus.
Anielka 2015-10-06
Emer rus.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anielka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anielka? Voto për emrin tënd