Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorida

Është emri yt Jorida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jord, Jort, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jordy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jarita, Joretta, Jagriti, Jerioth, Jagrati, Jurata, Jorid, Jurit
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Jorkeze, Juri, Jori
Emrat e vëllezërve:Veip
Emrat e motrave:Anielka, Anisa
Facebook:

+/- 395 Jorida's në Facebook. Pozicioni #66896
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Jorida


Jorida ( 15 vjeç) 2016-03-05
Jo
Jorida ( 22 vjeç) 2016-04-19
Do deshiroja ta kisha shkurt emrin Jori ose jorin dhe jo jorida

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorida? Voto për emrin tënd