Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jort

Është emri yt Jort? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jorrit
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jord, Jerrad, Jaret, Jerardo, Jordy, Jarrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Jort's në Facebook. Pozicioni #113793
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JortPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jort? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jort? Voto për emrin tënd