Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jerardo

Është emri yt Jerardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Jordi, Jared, Jord, Jort, Jerrad, Jaret, Jordy, Jarrett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorida, Jarita, Joretta, Jerioth, Jagriti, Jagrati, Jurata, Jorid
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Jerardo's në Facebook. Pozicioni #67516
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga JerardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jerardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jerardo? Voto për emrin tënd