Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerard

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerard.
Është emri yt Gerard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:fortë me shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Garregien, Garret, Garrett, Garrison, Garritje, Ge, Geerdine, Geert, Geerte, Geerten, Geertje, Ger, Gera, Gerarda, Gerardo, Gerardus, Gerd, Gerda, Gerdie, Gerdina, Gerdinus, Gerhard, Gerhardinus, Gerhardus, Gerhart, Gerjen, Gerrard, Gerrieke, Gerrit, Gerritje, Gerritjen, Gerry, Gert, Gertineke, Gertsen, Geurdina, Geurt, Gheert, Gjerryt, Gjert, Gra, Grada, Gradus, Grady, Jerardo, Sjra, Sjraar
Djem me tinguj të ngjashëm:Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey, Gerodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerta, Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Geri, Ger, Eri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85440 Gerard's në Facebook. Pozicioni #1068
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Top 100 Catalonian emrat - Popullore holandez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga Gerard


Gerard 2018-12-27
Emri me i bukur ne bot❤❤

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerard? Voto për emrin tënd