Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ge

Është emri yt Ge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerard
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
2.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5990 Ge's në Facebook. Pozicioni #8863
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga GePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ge? Voto për emrin tënd