Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gijs

Është emri yt Gijs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gij, Giske
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
4/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1155 Gijs's në Facebook. Pozicioni #30801
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Twente - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga GijsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gijs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gijs? Voto për emrin tënd