Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gioia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gioia.
Është emri yt Gioia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Joia, Joya
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi, Gizike
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Gioia's në Facebook. Pozicioni #28185
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga GioiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gioia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gioia? Voto për emrin tënd