Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gisa.
Është emri yt Gisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Emri i një mbreti
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gisela
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi, Gizike
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Gerald
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 675 Gisa's në Facebook. Pozicioni #45548
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Gisa


Gisela ( 19 vjeç) 2017-05-04
Dua t di kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gisa? Voto për emrin tënd