Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giosue

Është emri yt Giosue? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yosef
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Guy, Gijs, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Giosue's në Facebook. Pozicioni #99149
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiosuePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giosue? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giosue? Voto për emrin tënd