Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gea.
Është emri yt Gea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:tokë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi, Gizike
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Cani, Geciste, Jo, Geco
Emrat e vëllezërve:Biordi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2290 Gea's në Facebook. Pozicioni #18632
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Gea


Gea 2017-02-18
me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gea? Voto për emrin tënd