Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gaia

Është emri yt Gaia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gaea, Γαια, Γαιανη
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Guy, Gijs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaea, Geke, Gioi, Gi, Gizike
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Rian
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3965 Gaia's në Facebook. Pozicioni #12262
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga GaiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gaia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gaia? Voto për emrin tënd