Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Guy

Është emri yt Guy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Guido
Djem me tinguj të ngjashëm:Gia, Gog, Ge, Gio, Goku, Giosue, Gijs, Geo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gea, Gioia, Gisa, Gaia, Gaea, Geke, Gioi, Gi
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 153700 Guy's në Facebook. Pozicioni #650
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga GuyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guy? Voto për emrin tënd