Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Guido

Është emri yt Guido? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:een
Variante:Gido, Gudo, Guy, Guyon, Quido
Djem me tinguj të ngjashëm:Gad, Giotto, Gote, Gadi, Ghaith, Gedda, Geet, Gido
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ghita, Giada, Giuditta, Gota, Gita, Giachetta, Ghada, Gada
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15460 Guido's në Facebook. Pozicioni #4176
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Po emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga GuidoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guido? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guido? Voto për emrin tënd