Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giada

Është emri yt Giada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guido, Gad, Giotto, Gote, Gadi, Ghaith, Gedda, Geet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ghita, Giuditta, Gota, Gita, Giachetta, Ghada, Gada, Gusta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1745 Giada's në Facebook. Pozicioni #22730
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga GiadaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giada? Voto për emrin tënd