Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gad

Është emri yt Gad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guido, Giotto, Gote, Gadi, Ghaith, Gedda, Geet, Gido
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ghita, Giada, Giuditta, Gota, Gita, Giachetta, Ghada, Gada
Vlerësimi:
1/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2980 Gad's në Facebook. Pozicioni #15297
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga GadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gad? Voto për emrin tënd