Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gita

Është emri yt Gita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guido, Gad, Giotto, Gote, Gadi, Ghaith, Gedda, Geet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ghita, Giada, Giuditta, Gota, Giachetta, Ghada, Gada, Gusta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 131 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18805 Gita's në Facebook. Pozicioni #3549
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 lituanez emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga GitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gita? Voto për emrin tënd