Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ghita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ghita.
Është emri yt Ghita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margherita
Djem me tinguj të ngjashëm:Guido, Gad, Giotto, Gote, Gadi, Ghaith, Gedda, Geet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giada, Giuditta, Gota, Gita, Giachetta, Ghada, Gada, Gusta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2285 Ghita's në Facebook. Pozicioni #18661
Kategoritë:Emra italiane - Popullore rumun emrat boy
Komente nga GhitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ghita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ghita? Voto për emrin tënd