Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Margherita

Është emri yt Margherita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Variante:Ghita, Rita
Djem me tinguj të ngjashëm:Margarito, Markwart, Margarta, Markarid, Margretta, Markward, Marik Jort, Mark Hart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Margarita, Margaret, Margaretha, Margrit, Margeret, Margaretta, Margarida, Mairghread
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3315 Margherita's në Facebook. Pozicioni #14063
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga MargheritaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margherita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margherita? Voto për emrin tënd