Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margrit

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margrit.
Është emri yt Margrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Margarito, Markwart, Margarta, Markarid, Margretta, Markward, Marik Jort, Mark Hart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Margarita, Margaret, Margherita, Margaretha, Margeret, Margaretta, Margarida, Mairghread
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 990 Margrit's në Facebook. Pozicioni #34395
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MargritPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margrit? Voto për emrin tënd