Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margaret

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margaret.
Është emri yt Margaret? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Variante:Daisy, Gryta, Magaly, Maggie, Mairead, Maisie, May, Pegeen
Djem me tinguj të ngjashëm:Margarito, Markwart, Margarta, Markarid, Margretta, Markward, Marik Jort, Mark Hart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Margarita, Margherita, Margaretha, Margrit, Margeret, Margaretta, Margarida, Mairghread
Vlerësimi:
4/5
yje 89 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435210 Margaret's në Facebook. Pozicioni #245
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga MargaretPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margaret? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margaret? Voto për emrin tënd