Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

May

Është emri yt May? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaret
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 171665 May's në Facebook. Pozicioni #590
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga MayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt May? Voto për emrin tënd


Është emri yt May? Voto për emrin tënd