Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mona

Është emri yt Mona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Muna
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mie, Maya, Mei, Moana, Monna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 196 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 142 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 184 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 181 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 201190 Mona's në Facebook. Pozicioni #509
Kategoritë:Emrat amerikanë - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga MonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mona? Voto për emrin tënd