Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maya

Është emri yt Maya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maja
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mano, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Mei, Moana, Monna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 298 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 189 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 187 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 188 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 275 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 277 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 175700 Maya's në Facebook. Pozicioni #575
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Arabisht - Top 100 Po emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore suedez emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore korean emrat vajzë
Komente nga Maya


Maya ( 25 vjeç) 2019-09-16
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maya? Voto për emrin tënd