Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maja

Është emri yt Maja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maia
Variante:Majida, Maya
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 433 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 288 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 287 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 288 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 416 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 414 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54495 Maja's në Facebook. Pozicioni #1544
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 polonisht emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga MajaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maja? Voto për emrin tënd