Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Meg

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Meg.
Është emri yt Meg? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Variante:Megan
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica, Menaka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Laura, Bianks
Facebook:

+/- 103490 Meg's në Facebook. Pozicioni #919
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Meg


Megi ( 18 vjeç) 2018-04-02
Me plq shum emri im
Meg ( 18 vjeç) 2018-04-02
Esht bukur
Meg ( 18 vjeç) 2018-04-02
Esht bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meg? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meg? Voto për emrin tënd