Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Megan

Është emri yt Megan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Meg
Variante:Maegan, Maeghan, Meagan, Megen, Meggy, Meghan
Djem me tinguj të ngjashëm:Mason, Massimo, Maximino, Maximo, Maksim, Makena, Mazin, Mungan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Migena, Meghan, Meagan, Massima, Messina, Majken, Meegan, Maxima
Vlerësimi:
4.5/5
yje 233 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 120 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 121 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 211 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 211 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 901325 Megan's në Facebook. Pozicioni #99
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 anglisht emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MeganPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Megan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Megan? Voto për emrin tënd